| anamaria_9127 a întrebat:

Imi spune si mie un sie de descarcat jocuri te telefon de preferita jocuri de telefon nokia 6280. fuda+vot.

Răspuns Câştigător
| SereSmile a răspuns:

Http://www.mobilerated.com/nokia-6280-games.html, http://gallery.mobile9.com/c/nokia-6280-softwares_237/1/
si o prietena a avut telefon de asta si de pe site-urile alea isi descarca tot felul:D

2 răspunsuri:
| JuLLiaN a răspuns:

In primul rand nu exista jocuri doar pentru un telefon anume, daca este Nokia 6280 poti lua toate jocurile care sunt pentru Nokia (Acuma cum au aparut telefoanele cu Touch Screen sunt jocuri special doar pentru ele.)
Pe internet gasesti foarte multe site-uri cu jocuri pentru telefon (mai ales Nokia), iata unele site-uri :
www.nokiagamez.com
www.nokialoverz.com... si plus ca mai gasesti multe altele pe GOOGLE.
FUNDA?