| leonardrd a întrebat:

Imi spuneti niste jocuri care sa ma joc si sa nu ma plictisesc?

3 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

O sa te plictiseasca toate, eu imi fac pasiuni din nevoi, de ex am nevoie (si bani limitati) sa imi iau un pc nou si m-am interesat de toate, doar ca sa imi iau cei mai bun in bugetul pe care il am, cand toti vorbeau de metin ca sa ma integrez si eu mai bine am jucat metin si i-am ajuns pe toti happy nevoile sunt cele mai bune hobiuri, atata timp cat nu ai nevoie de acel ceva sau nu e o pasiune din inima profunda nu vei putea gasi nimic care sa te satisfaca

| Smokeru1333 a răspuns:

Darksiders 1,2, Gta San Andreas,Deadpool, Ninja Blade, James Cameron's Avatar The Game si daca vre Online:League of Legends, Dota 2, World of Warcraft, 4story, DC Universe Online(dintre astea online nu am incercat numai le-am vazut pe internet)Sper ca te-am ajutat.

| THECrosser99 a răspuns:

World of thanks, crossfire EU, arctic combat, APB: reloaded, crime craft, ghost recon