| maryogrecia a întrebat:

Imi spuneti si mie de ce imi merge cu intreruperi farming simulator 2011. ce fac sa nu mai mearga asa greu. dau fundita

4 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Iti merge asa deoarece calculatorul tau nu este suficent de performant pentru aceste joc. Incearca sa intri la rezolutie si sa setezi pe una mai mica (800x600) daca nici asa nu merge atunci nu ai ce sa ii faci.

| BruNNeTu a răspuns:

Aici ai cerintele de sistem
* Procesor: 2.0 GHz
* Memorie Ram: 1 GB
* Placa Video: 256 Mb
* Spatiu pe Hard: 1 GB
Daca nu incearca sa joci pe hig

| maryogrecia explică:

Am toate cerintele...dar nu stiu ce are

| Ionita_Edy_2000 a răspuns:

Dai rezolutia pe 800x600 si apesi CTRL ALT DELETE toate o data si dai pe joc, apoi click dreapta si dai pe ultima optiune si dai pe low.E posibil sa iti mearga cum trebuie. Sper ca te-am ajutat