| narutotruefan a întrebat:

Imi spuneti si mie un site de pe care sa pot sa cumpar jocuri (originale) pentru PS2? ala...Amazon.co.uk e bun? ca eu vreau sa imi cumpar Naruto ultimate ninja 4 si am vazut ca de acolo se poate; dar e bun? adica nu am avut niciodata incredere in cumparatul online...ati mai cumparat de acolo? daca da, cat a fost taxa de transport?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Amazon UK e foarte bun, transportul pentru un CD/DVD ar trebui sa fie undeva in jur de 6 lire. Depinde, cu putin noroc iesi mai ieftin, dar cele trimise de Amazon direct pleaca de pe la 6 lire transportul. Alta taxa nu ai, ca vine din UE, deci o sa primesti coletul direct de la postas sau la posta de care apartii.