| ionut95gr a întrebat:

Imi va merge pes 2012 cu procesor intel celeron (R), placa video nvidia geforce fx 5500 de 256 mb, si ram 1, 3gb? pes 2010 mi-a mers, dar la pes 2011 imi intra in joc, apoi imi iesea.astept raspuns

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

laughing placa asta video o am si eu dar eu am 1, 25 ram si procesorul meu este amd athlon de 1, 9 ghz iar pentru raspunsul la intrebare este nu nu iti va merge ia-ti un alt pc ca ii mai bine asa o sa fac si eu intr-o luna numa mai astept sa vad jocurile noi cu functioneaza pe ce sistem pentru a imi lua unul bun pe care sa imi mearga toate jocurile

1 răspuns:
| ZeroBLADE a răspuns:

Nu, din pacate nuuuu
Jocul este extrem de mare
Uite aici:
http://www.game-debate.com/....../index.php

Bafta!