| DmxSDoG a întrebat:

Imi ziceti si mie niste jocuri cu masini da cat mai reale cu avari, stergatoare, etc cum ar fi ets. m-am jucat tdu si tdu2 is reale masinile si asa da intelegeti ce vreau eu.

Răspuns Câştigător
| narcis14 a răspuns:

Ei bine tu cred ca vrei mai mult simulatoare ei bine sunt cateva de exemplu mai nou a aparut scania truck driving simulator jocul este super real dar trebuie sa ai un calculator bun.Ar mai fi ukts, gts, austrian truck simulator, city car driving, 18 wos extreme trucker 2 cam atatea cunosc.

3 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

GTA 4 e frumos cu masini + ca e si cu misiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver San Francisco

| Alexandru_Ioan_1978_oiSP a răspuns:

,,trafic talent" cu z dai semnal in snanga si x in dreapta si H
clanson