| alexboss2020 a întrebat:

In care fps-uri so in CE rezolutue ar merge FIFA 17 pe acest pc
A8 6600k 3. 9GHZ turbo boost 4. 2GHZ
8GB ram 2400MHZ
RX 460 4GB
Sursa 750W certificare gold
Placa de baza FM2A58-vg3-R2.0
Monitor 144HZ Asus
Mouse zowie
Tastatura gaming mecanica CORSAIR Strafe - Cherry MX Brown NA
Windows 10 64 bit.

5 răspunsuri:
| VitoScarletta a răspuns:

Pai in primul rand depinde de rezolutia monitorului ca 144HZ inseamna ca poate sa aiba 144 fps monitoru, ca sa intelegi si tu :
daca ai monitor de 144 un joc poate sa aiba si 200 DAR ochiul tau o sa vada maxim 144 fps si de fps eu cred ca daca joci pe medium iei cu siguranta peste 60

| Ironwin a răspuns:

Uite aici exact ce vrei : http://www.game-debate.com/....../index.php
Daca iti faci cont la ei o sa ai acces la mai multe date

| alexboss2020 explică (pentru VitoScarletta):

Rezolutia la monitor este de 1920x1080p.Si mersi, am incercat si joc pe setari ultra in 100 si ceva de fps-uri

| CPAElites a răspuns:

Iar trollezi?
Sper sa primesti ban.

| VitoScarletta a răspuns (pentru alexboss2020):

Eu ziceam medium ca daca nu erai sigur pe medium aveai maxim fps cu o grafica buna