| Razva1231 a întrebat:

In Counter Strike 1.6 pe un server de classic ce beneficii iti aduce slot-ul? Ce poti face cu el si cum? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

Slotul este locul tau pe server mai presus decat ceilalti care nu au. Stii atunci cand vrei sa intri pe un server si e full nu iti da voie dar daca ai slot va da un jucator afara si intri tu in locul lui. Funda?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Slotul te ajuta sa intri pe serverul respectiv, cand serverul este full (plin). Adica chiar daca sunt 12/12 sau 28/28 sau 32/32 de persoane, tu vei putea intra pe server chiar daca e plin.