| AceAl3 a întrebat:

In legatura cu minecraft... daca schimb versiunea jocului pierd lumile si ce am in ele?

Răspuns Câştigător
| sMaLLdNy a răspuns:

Deci exista 2 variante :
1. Daca tu ai sa zicem versiunea 1.6.4 si vrei sa treci la versiunea 1.7.2, nu pierzi nimic, decat poate ti se vor schimba cateva bio-muri
2. Daca ai versiunea 1.7.2 si vrei sa treci pe 1.6.4, toate itemele care sunt in 1.7.2 si nu sunt in 1.6.4 vor disparea
(La fel se intampla pentru orice versiune [1.7.2, 1.6.4 - au fost exemple] ) Sper ca ti-am fost de folos.;'>

1 răspuns:
| xiiSmoke a răspuns:

Schimband versiunea nu poti sa pierzi nimic doar daca la update au scos unele chestii big grin Funda?