| cruceLaGatDunhillLaBot a întrebat:

In materie de gaming, ce parere aveti de brandurile arhicunoscute de periferice precum Logitech, HyperX, Razer.

Credeti ca ar putea sa concureze brandurile locale, underdog, precum Aqirys, Marvo si Myria daca isi imbunatatesc calitatea?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles, daca isi imbunatatesc calitatea... oricum eu nu cumpar de la marci renumite pentru ca trebuie sa platesti si brandul nu numai produsul... laughing

| Antimanele104 a răspuns:

De Razer a ramas doar numele, sunt niste plastice overpriced. Cat despre celelalte underdog brands... stai departe in continuare de ele.

| MarioRrrr a răspuns:

Eu zic sa nu iti iei aqirys, Marvo, Myria pentru ca am avu si eu si inca le mai am si imi fac viata un calvar