| Gamers12 a întrebat:

In metin2 ce bonusuri iti trebuie pe iteme ca sa rezisti mai mult si mai bine in v4? de asemenea ce bonus trebuie la reaper vampir sau diavol? daca puteti spune si cam de ce lvl trebuie sa am itm pentru v4 pentru un sura bm

2 răspunsuri:
| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

@dvd te rog frumos nu mai da comentarii fara rost daca tu in joc ai ajuns doar pana la nivel 45 pe Official.

@Gamers12 pai sa ai pe iteme vampiri critic patrunzatoare regenerare pv! bafta la crescut! iteme. daca ai un otel+6 pietrat+4 iti ajunge! arma vezi tuwinking baftaa!

| dvd a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa ai 20% diavol-un bonus foarte bun- daca ai de la 10 semi-om in sus este foarte bine si un bns pe arma potrivit ar trebui sa ai tare impotriva...(mobilor pe care ii ati) sper ca ti-am fost de ajutorwinking funditapuppy dog eyes