| Eduard_5516 a întrebat:

In metin2 este o chestie care se numeste metin2client.bin pentru a nu mai face update folosesti un start, care cand dai pe el acceseaza metin2client.bin si iti intra in joc fara nici un update.
Eu mi-am reinstalat win iar dupa asta am constatat ca nu mai imi deschide fila metin2client.bin, si imi zice sa il deschid cu un program... inainte nu imi cerea asa ceva si nici nu stiu cu ce program sa il deschid

Va rog frumos sa ma ajutati big grin

1 răspuns:
| FuuTonN a răspuns:

Intri in start=>Notepad=> si in note pad scrii asa"start metin2client.bin" fara ghilimele apoi save in clientul metinului si il salvezi cu numele de start.bat. Succes! Fundita puppy dog eyes