| DubstepQueen a întrebat:

In ourworld,se poate sa transfer gems de pe un cont pe altul? Daca da, cum? Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Isys a răspuns:

Nu nu se poate! Dar daca ai 2 conturi fa-l lvl 25 pe cel cu cei mai multi gems si trimite-ti cadouri pe celalalt. ( Nu se pot trimite cadouri pana in nivelul 25 )!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cont pe our world dar vreau sa iti spun ca nu se poate am incercat ideea este ca ar trebui pur si simplu sa castigi uitandu-te la niste clipuri care ti le dau ei
Funda?