| Hipstãru a întrebat:

In primul rand, buna! Stiti jocul vindictus europe? Daca il stie cineva si ma poate ajuta cu o chestie as fii recunoscator cu o funda.Dau pe site si cand vreau sa dau pe sign up ori login ori download sau orice nu se intampla nimic, ca si cum nu as fi dat click pe nimic nu stiu de ce. Daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti de ce si cum as putea rezolva aceasta problema. as fi recunoscator. FUNDA :], multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SergiuCostin a răspuns:

Nu stiu cum se rezolva dar cred ca este o problema cu internetul, asa am mai patit si eu. Funda?