| AvalohAlyn a întrebat:

In Sims 4 daca ai DLC-ul cu Discovery University și get to work poți fi profesor la modul activ? Adică să vezi când, unde și cum muncește simsul? Știți voi joburi active nu alea care doar te duci la munca dar nu vezi simsul.
Iar in jocul Academia School Simulator ești director de școală sau profesor?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Atunci cand vrei sa lucrezi, in lista de joburi scrie care sunt cele in care mergi cu simsul la lucru.
Despre celalalt joc nu stiu nimic dar poti cauta pe net in engleza.