| Nichitan a întrebat:

In urma cu ceva timp jucam Empiremt2 si mergea iar acum 2 zile cand am vrut sa ma reapuc, mi-am downloadat jocul, mi-am creat account cu succes dar cand intru in empiremt2. exe imi apar cele 2 canale cu... si imi spune mereu eroare de conectare la server. in italiana bineinteles. nu stiu ce sa fac. de asemenea cand deschid empiremt2 nu mai merge bine mozzila si nici googlechrome. nu se mai incarca paginile. Ajutor va roghappy.

1 răspuns:
| Angelo_5170 a răspuns:

Inseamna ca s-a inchis serverul daca pe canale arata"..." inseamna ca nu este nimeni in acel canal, deci s-a inchis big grin funda