| Samanosuke a întrebat:

Mai nou m-am apucat sa joc EmpireMt2 dar cand intru in joc imi spune mereu erroare conectare la server dar pe pagina officiala imi arata ca e on.
Ma Poate ajuta cineva cu asta adica cum sa fac sa imi mearga jocul ps:sper sa ma ajute in special cei care au mai avut problema asta.

1 răspuns:
| anasuperba a răspuns:

Pai si eu am avut problema aceasta! Da enter pana iti intra da acolo ca pana la urma te conectezi dar mai greut. Sper ca ti-am fost de ajutor fundita?