| TimmyRO a întrebat:

Joc de ceva vreme Moon Metin2 si mi-a mers dar astazi cand am vrut sa intru imi dadea eroare! deci scriam contul parola dar cand dadeam conectare scria ceva de un CD-u sad ....sa-l bag...dar jocul l-am downloadat de pe site! spune ceva de o chestie care se numeste artpclnt.dll mentionez ca o am in folderul cu jocul de ce nu ma lasa sa intru?
astept raspunsuri dar din alea la caterinca raspunsuri serioase MULTUMESC!big grin

1 răspuns:
| Sn3Ks a răspuns:

Nu stiu ce sa intampla ca si eu joc moon mt2 si imi face asa da in rest imi ramane blocat la conectarea ruleaza