| 2smart4u a întrebat:

Intrebare Metin2.ro

Dupa ce ai crescut in v1 unde mai pot creste in afara de v2. Sa zicem de la lvl 60 unde mai pot creste.

Răspuns Câştigător
| ElvisTare a răspuns:

Pai daca nu vrei V2, creste in templu sau DT, sau chiar Muntele Sohan.Iar daca ai iteme ffff bune, creste in tara de foc sau in Padurea rosie(a 2-a).Iar daca nu le ai prea bune, creste in prima padure(Lungsam)Funda?

2 răspunsuri:
| elicos a răspuns:

In templu estoric.

| msdro2 a răspuns:

Sal. Nu m-am mai jucat de mult dar daca esti bun crestete in gradina verde. PARCA ASA II SPUNE