| HalogenGamer a întrebat:

Intrebare normala:Ce FPS-uri free(fara Steam ca nu stiu ce are...)stiti.Sunt in criza. Cele mai multe primesc

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ghost Recon, Planet Side 2, Soldier Front 2, Absolute Force, Heroes and generals, Warface, Arma 2, Blacklight retribution, Tribes ascend, War inc, Mars war, Project blackout, Battlefield play 4 free, Mission against terror, Tactical intervention, Alliance of valiant arms, America’s Army: Proving Grounds, Blackshot, Soldier front, Combat arms, Operation 7. Poti sa incerci si Forge online.