| paulika234 a întrebat:

Oameni buni asta e o intrebare aiurea nu stiu cum dar e in viata mea.de cateva zile sunt bolnav si cand ma trezesc imi iese sperma oare de ce? va rog daca stiti.sunt speriat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Fiind bolnav, probabil ca stai in pat mai mult si dormi mai mult decat de obicei "chestii" care, alaturi de varsta puberala favorizeaza acele "polutii nocturne ". Citeste aici ce sunt acele polutii nocturne http://www.psihosolutii.ro/......-somn.html

| PopescuAdina a răspuns:

Ce varsta ai?
Daca ai pana in 20 de ani este ceva normal. Poti sta linistit.

| coco_9516 a răspuns:

Nu esti bolnav, iti spun sigur in tinerete si eu am patit asa ceva, in popor ii spune ca ai facut, Harta,"este lipsa de sex, mai fa si tu din cind in cind o l...si o sa treaca

| paynehunter a răspuns:

La 13 ani are loc prima ejaculare a baiatului, e ceva normal, mai fa si tu o laba din cand in cand, daca iti vine ca nu e nimic, nu ai de ce sa te sperii

| paulika234 explică:

Ma am 13 ani