| Ciufu a întrebat:

Intrebare!

Va rog concret vreau sa stiu. Nu vreau sa aud raspunsuri " nu stiu" daca nu stii nu raspunde. Care estre cel mai bun caracter in metin 2 si pe ce magii/puteri? vreau argumentare.

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Sura e cel mai bun
iar la magii ambele sunt bune poti sa ii intrebi pe aia din joc daspre ele si care iti place mai mult

sper ca te-am ajutat
fundita? happybatting eyelashes

3 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Sura,depinde daca vrei sa fii bun la dueluri iei magiile pvp si daca vrei sa bati monstrii si sa rezisti la ei ia-ti magiile pvm sura rupe tot la ambele.

| AYoRollLikeABuffalo a răspuns:

May,sincer,eu am auzit ca razboinicul e cal mai bun, mie una nu'mi plk, da daca ai observat, cam thoata lumea isi alege caracterul razboinic.Era ceva de genu ca are magiile puternice sau nu stiu ce, ma rog, acum la alegerea tha

| AndySixx a răspuns:

Daca joci pe servere oficiale cel mai bun este warrior [corp]
Dar, daca esti pe servere private atunci fa`ti sura. Rupe tot cu magiile daca stii sa-i pui punctelewinking
Bafta! tongue