| LiviuVladut a întrebat:

Intrebarea asta este pentru cineva care joaca farmerama. Ce trebuie sa fac sa curat pajistea salbatica? Am 12 prieteni (le-am luat numele dintre userii de la piata) dar trebuie sa faca ei ceva?

1 răspuns:
| PulbereDeStea a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai multi prieteni, cu cat ai mai multi cu atat o sa ai mai multe parcele curatate. Dar ei ti-au dat accept, ca sunt de acord sa fie vecinii tai? Daca nu atunci degeaba.Da anunt pe forum ca ai nevoie de prieteni si o sa ai prieteni.