| Ciapi a întrebat:

Intrebarea asta o pun pentru jocatorii de Counter-Strike pentru ca vreau sa formez un clan cu ajutorul vostru.Am si server unde sa ne atrenam si am nevoie de 4 jucatori bunicei.Lasati id vostru ca sa va contactez

Răspuns Câştigător
| Alex_3756 a răspuns:

Poi eu joc conter strike, adevarat acum am facut pauza vreo o luna ca n-am avut cu cine juca, sunt un jucator bun ( parerea mea ) Id`ul meu de messenger este snooze01@yahoo.com.Astept sa ma contactezi. ( Steam : On, Jucator : aproximativ 2 ani jumate. )