| RobertSiAtat01 a întrebat:

Isi merita banii? http://m.emag.ro/......DCDT5BBBM/

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Merita intr-un fel dar iti sugerez sa mai astepti pana la black friday s-au sa intri pe media galaxy sa il prinzi si cu un joc in aceeasi suma de bani.
Funda?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nope, sub nici o forma. PS4, PS4, sau daca chiar vrei musai o consola... PS4.

| CPAElites a răspuns:

M.emag.ro? m? Cineva a facut acel site cu redirect spre m.emag...Deci tu cand cumperi de acolo cel care a facut acel site cu redrect primeste un comision de 20% big grin Bv lui castiga zeci de mii de lei pe luna!

| RobertSiAtat01 explică:

Un PS4 costa mai mult eu am imtrrnat daca isi meeita banii xbox ul.

| RobertSiAtat01 explică:

Intrebat*,merita*.Scuze e greu sa scrii de pe telefon

| RobertSiAtat01 explică:

Am intrebat daca merita si lol nu il cumparam de pe net