| ElClassico a întrebat:

Joc de 1 an counter strike 1.6 Mod: Jail Break. Am multe experienta ca CT/simon. Caut un server de acest fel, am 16 ani, nu tin redirecte sau sa platesc de aceea postez aici. Cine are nevoie de mine ca admin/owner/co-owner sa ma contacteze cu cea mai mare placere daca se ofera seriozitate. ID Mess: prohaxball@yahoo.com. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| adrianiuli a răspuns:

Go.go.go 79.50.243.85:27016 forum http://wwwsexxos.tk/ Hai cu toti ca se dau admine GRATIS!

| AlexandruManase a răspuns:

Connect Csdm.PlayCs.Ro