| AlexG98 a întrebat:

Joc fifa 21 pe ps4..cand vreau sa bat lovituri libere, cerculetul care apare pe mijlocul portii, daca incerc sa-l mut stanga dreapta si iau degetul de pe cursorul dreapta, se intoarce in pozitia initiala, nu ramane fixat unde il pun si nu merge sa trag pe poarta aproape niciodata... La fel si la penalty..care e solutia

1 răspuns:
| Allex1210 a răspuns:

Ramane in pozitia pa care o vrei tu cand sutezi, daca apesi pe butonul de sut, ca sa dai putere, fixezi cu degetul tinta si apesi pe sut si asa ramane unde vrei tu