| tibi2000 a întrebat:

Joc Football Manager 2011 si as vrea si eu o lista cu jucatori buni si ieftini. Sa coste maxim 1 milion de euro.

Funda

2 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

The best games pc | ps2 | ps3 | wii | xbox 360 - www.the-best-games.info

| gabynio a răspuns:

Din jucatori romani ti-as recomanda pe liviu ganea creste enorm si la mine in 2015 are in 20 meciuri 9 goluri in Spania la sevilia m-i-a dat si mie gol si sunt cu real altul e pantilimon dar costa torje la fel si alti pui scauter sa ti gasesca eu il am pe zinedin zidan