| andreiandreiu a întrebat:

Joc imvu de ceva timp am descoperit earn credit si mi-am facut cont pe meetme am primit 500 c + ca in fiecare zii fac cate 2 activitatii pe el si mai priemsc earn credit, ma uit la videoclipuri cand baga, am facut chestia cu emailul si mi-a mai dat 500 c si faza cu like dar si mi-am instalat IMVU toolbar dan nu am primit nici un ban dc ce? - dau funda la raspunsul ce mai corect si care merge... si daca mai stiti in afara de earn credit cum pot face alte credite free - funda daca imi raspundeti corect si merge

1 răspuns:
| Anonim_Anonimu_1986 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/