| DariusSBoss a întrebat:

Joc si eu metin 2 hammer si sunt praf ce bonusuri trebuie la war corp si sura arme? daca e faceti-mi voi niste itm si mi le dati pe metin id meu :dariusdarius_2011 dau funda!

3 răspunsuri:
| Valentin333 a răspuns:

Nu inteleg de ce jucati private. Chiar nu puteti sa va faceti 50 pe ro? Eu daca joc 2 saptamani fac lvl 40 si saptamani de scoala. Intr-o vara am facut lvl 72 aproape tot ful +9 si bonusuri bune

| gabreanu a răspuns:

War:str,aprare doua maine, aparare sabie, patrunzatoare,critica
sura:vit,apare foc,aparare magie,aparare sabie.
ninja:aparare sageti,apare pumnal,aparare sabie,doua maine,patrunzatoatre, critika
saman:inteligenta, dexteritate, aparare evantai, aparare clopot, patrunzatoate ctitica.
Eu nu joc hammer dar stiu ce bonusuri trebuie. Daca mai ai nevoie de mine conecteaza-ma la id:jmecherulandrey2002@yahoo.ro.Atentie patrunzatoate, critica, doua maine merg la orice rasa.

| az09 a răspuns:

Iti faci full bonusuri pe tot ce ai pe tine, cele mai utile str, life energy, iti pui piatra aia care mareste viteza de atac cu 60% si cam atat, am si eu si nu ma plangwinking