| Danyel a întrebat:

Joc si eu Nfs Undeground 2 de ceva timp...am ajuns la 63%dar nu imi mai apar acele iconite unde sa fac cursele...
Stiam ca se rezolva daca cumpar o masina noua si o tunez sau daca fac niste curse cu adversarii de pe strada... dar tot nu merge...
Ce trebuie sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| Jko4r a răspuns:

Asa am patit si eu si am cautat acele curse ''ascunse'' asa ca plimbate prin tot orasu si gaseste cursele ascunse.
P.S. Eu asa am facut si am trecut in alt oras.L-am terminat acum cateva zile jocul.