| ALEX1998BZ a întrebat:

Jocuri gen fifa 2007 mai vechi dar destul de bune sau jocuri cu wrestling vechi
dau funda!

Răspuns Câştigător
| bogdan2013 a răspuns:

Poti sa incerci Pes 2005 este destul de bun sau un fifa care mi-a placut foarte mult fifa 2005 l-am adorat jocul ala. S-au jocuri bune de exemplu:
Shooter-HomeFront
Actiune:Bathman Arkham City
RPG:Iti recomand Diablo 3
Online: LOL(League of Legend) World of Warcraft SA:MP(San Anreas Multiplayer.(stunts.respectgame.ro) ip serverului de sa:mp pe care joc eu

1 răspuns:
| vlad89c a răspuns:

Un joc gen Fifa, cu grafica foarte buna, as putea zice mai buna ca Fifa, este:
PES (Pro Evolution Soccer) iti recomand PES 2012, dar si celelalte versiuni sunt bune.
In loc de wrestling, mai bine Mortal Kombat, ca e mai spectaculos zic eu.
Daca ti-am fost de ajutor, nu uita de funda!