| q12 a întrebat:

Jocurile Lego au virusi? Pentru ca am Lego Star Wars si Lego Pirates of the Carribbean si imi arata ca au trojan.

Răspuns Câştigător
| Gamingx61 a răspuns:

Da, daca le iei piratate atunci este posibil sa aiba virusi(mai bine nu faci asta, e ilegal). Orice joc ar fi poate avea virusi, chiar si Mario sau Tetris tongue
Ia-le de pe un site sigur care ti-l recomanda un prieten sau un cunoscut. De preferat sa le cumperi dar le poti lua piratate(exista sanctiuni grave daca esti prins)

1 răspuns:
| MytzaMytz a răspuns:

Depinde de unde le iei.