| anonim_4396 a întrebat:

Jucati Conquiztador? Ce parere aveti despre joc?

19 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Si eu am cont din iarna si-mi place jocul

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mi se pare un joc ok, am de mult timp cont acolo şi e interesant. Pierzi timpul într-un mod constructiv! Baftă!

| Bacemi a răspuns:

Imi place. Din pacate nu prea am avut timp in ultima vreme. E util ca poti invata unele lucruri. Am jucat si trivia. O vreme intram zilnic. Te ajuta mult la capitolul cunostinte generale.

| AvalohAlyn a răspuns:

Inca mai joc.Acum mai rar dar il joc.Imi place jocul, e foarte util si distractiv. E bine ca este prezent si spiritul de concurenta, de concurs si jocul si relaxarea in sine. I-as da nota 10 acestei idei, Conquiztador.

| Floreenofficial a răspuns:

Ajunsesem la 1000 de jocuri dar am renuntat sa mai joc din cauza celor care triseaza sau cei care stiu deja raspunsurile sad

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Eu joc si imi place, numele meu pe conquiztador este vladimi.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu joc! e super!

| NothingImportant200 a răspuns:

E...interesant.

| Miяu a răspuns:

Da, joc :X Este un joc foarte frumos, de unde invat sau imi corectez unele "greseli" de cultura generala.

| KidoSmart a răspuns:

DA, joc dar mi se pare prea banal, mai ales ca intrebarile se repeta si unele au aceleasi raspunsuri Gen:general sau Soren happy, dar in general e destul de convingator

Răspuns utilizator avertizat
| Aოтuu a răspuns:

Da, joc. e un joc destul de educativ si iti imbunatateste cultura generala. joc de un an si ceva si sunt destul de buna la joc. bafta si tie in continuare!

| AlexandraKnows a răspuns:

Buna! Am jucat si inca mai joc conquiztador. Mi se pare foarte distractiv si totusi educativ. Daca si tu joci, bafta si multe coroane!

| AlexandraKnows a răspuns:

Buna! Am jucat si inca mai joc conquiztador. Mi se pare foarte distractiv si totusi educativ. Daca si tu joci, bafta si multe coroane! oops am pus raspunsul de mai multe ori scuze!

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Foarte fain.winking

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Buna!
Da, joc conquiztador si voi mai juca.
Mi se pare un joc educativ dar totusi intaresanthappy.
Daca nu joci, te-as sfatui sa o faci fiindca te invata multe!
...Bafta!
. Funditssa?batting eyelashes

| kymy a răspuns:

E super

| Petrisor_9606 a răspuns:

Joc, e destul de fainbig grin

| Belinda_6351 a răspuns:

Da joc e un joc super