| IoanaCarmen25 a întrebat:

Jucati transformice? Daca da, atunci scrieti da si numele vostru de utilizator. Va voi baga la lista mea de prieteni. Ma numesc pe jocul transformice Sashic si daca aveti conturi pe care nu mai jucati dati-mi-le caci le voi folosi in proiecte cu prietenii. Noi cei din bloc facem tot felul de proiecte care constau in jocuri online multiplayer. Multumesc si nu uitati ca primiti funda!

8 răspunsuri:
| chiseady_7217 a răspuns:

Chiseady ma cheama pe transformice, joc pe en2 room Romania big grin

| Barmunel a răspuns:

Da
In transformice ma cheama Artttatek

| Barmunel a răspuns:

Da.
Nume:Artttatek
Multumesc ca ma vei adauga la prieteni!

| Curcubeluntare a răspuns:

Eu in transformice am numele Danitare si regret n-am niciun cont care nu-mi mai trebuie dar eu nu scriu /room Romania eu scriu /sala Romania asa scriu eu.

| Curcubeluntare a răspuns:

Eu in transformice am numele Danitare si regret n-am niciun cont care nu-mi mai trebuie dar eu nu scriu /room Romania eu scriu /sala Romania asa scriu eu.
funda?

| Marakiss a răspuns:

Buna, da chiar joc transformice ma cheama Georgigirlcl si am un cont se numeste ovixxx pass 1q2w3e4r sper ca te-am ajutar. Funda?

| MikuPitikuSebyuka2004 a răspuns:

Numele meu : Roxykool, Momircristi, Etc. Dace vr... Ți-l dau pe Momircristi
happy

| Ionut653 a răspuns:

Jocul Transformice este interesant... laughing Imi place ideea ta cu prietenii taiwinking Ma numesc Raduformes, si da, joc Transformice, Iti urez distractie placuta! happy