| ミハイル a întrebat:

Konichiwaa! Caut The Sims 3 daca ma poate ajuta cineva cu un site de unde sa`l descarc primeste FUNDA. Nu o sa dau funda celor care dau un raspuns enorm fara nici un folos sau nu imi veniti cu raspunscuri ca si "Cauta pe Google", mai bine nu lasati respuns xd.

2 răspunsuri:
| christishor a răspuns:

Salut incearca site-ul asta http://www.go4it.ro/download/jocuri-si-console/the-sims-3-3985826/ de pe el descarc si eu multe jocuri su nu mi s-a intamplat sa fie virusate niciodata sau da-mi add : id messenger christishor_badboy@yahoo.com si iti mai dau niste site-uri pe care aici nu le pot posta din pacate.