| AleKkKs a întrebat:

La ce fifa sunt cele mai multe campionate pe calculator? Astept pareri. Funda:d

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Cel mai bun mi s-a parut fifa 2012 este super tare din toate punctele de vedere

| DejaVuDoc a răspuns:

Pai fifa 11, este cea mai noua si singura care poate fi jucata online din cele cu NexTgen, adica 11, 12, 13 dar poti cumpara 13 cu cd-key original si sa te joci direct pe EA FIFA official site, cu cei mai tari si vezi acolo campionate, dar, parerea mea happy