| alextiby a întrebat:

La cunoscutul joc CS 1. 6 am jucat pe un server foarte mult pana cand am facut rank 1. Apoi la detinatorul serverului i s-a parut ceva suspect ca aveam 78 cu 13 pe fy_snow si mi-a dat ban. Apoi pe mess am vorbit cu el si a zis ca imi scoate banul.Si mi la scos si de pe nick name si de pe id si de pe ip si de pe steam id, dar cand incerc sa ma conectez pe server imi zice la fel"
Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this serve".........Desi mi-a scos banul tot acest lucru imi apare.Mentionez ca atunci cand intru de pe steam imi apare asta dar cand intru de pe valve imi intra pe server dar dupa 20 secunde iese din cs. Dati-mi si mie niste sfaturi cum sa fc sa pot intra iar pe server.sad

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Pai incearca sa stergi jocul apoi sa il instalezi i-ar ca asa poti scapa de diferite probleme, erori si multe alte chesti care sunt enervante.Sau in cel mai rau caz sa instalezi iar windows-ul ca poate si de acolo sunt ceva probleme. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Nu te speria ca mai sunt cai de a rezolva problema.Mult noroc la remediat problema.