| Visi_Vlady_1990 a întrebat:

La FIFA 14 arbitrul da numai cartonas rosu la orice fault chiar daca nu trebuie.
Asta se intampla numai la mine?
Daca da ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| yulyan0802 a răspuns:

Si eu am patit la fel...
Dar ca sa scapi de acest bug, dai "bookings off" in Game Settings.
Eu cel putin asa am rezolvat...
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Clapa_Razvan_2000 a răspuns:

Sunt mai multi albitri daca il pui pe Dietmar Schonlebe va acorda ce meriti intelegi daca e de galben e de galben daca e de rosu e de rosu

| BogdySpike2003 a răspuns:

SA intri mai usor laughing

| Marius_Radu_1993 a răspuns:

Ie bug ca lor le akorda prea usor si tie de loc plus de asta si cu fazele de poarta tu tragi cate 20 de suturi si dai 2-3 goluri iar ei din3 dau 2 goluri apara pea exagerat portari la iei