| Paun_Ionut_1996 a întrebat:

La GTA V imi da o eroare:"The application was unable to start cirrecrly (0xc000007b).Click OK to close the application." Precizez ca am update-ul la DirectX si Microsoft Visual C++. Deci ce trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

E Steam? Ai uitat de asta.

| Paun_Ionut_1996 explică (pentru VladyXR):

Ce e cu steam-ul?

| VladyXR a răspuns (pentru Paun_Ionut_1996):

L-ai cumparat din steam?

| Paun_Ionut_1996 explică (pentru VladyXR):

Nu.

| VladyXR a răspuns (pentru Paun_Ionut_1996):

TPU NU ofera suport jocurilor piratate, si nici nu incurajeaza, ieratare, daca vrei fara probleme, cumpara-l.

| Anonimus197568 a răspuns:

Vezi daca gasesti pe acest site http://www.pcgamer.com/gta-5-pc-fix-list/. Daca il ai cumparat de pe steam, o sa ai de furca cu el pentru ca abia a aparut. Mie mi-a dat vreo 7 crash-uri pana am reusit sa-l fac sa mearga cum trebuie. Sigur o sa apara niste patch-uri cat de curand, ca asa ne-a obisnuit Rockastar(scoatem un joc plin de bug-uri si dupa socatem patch-uri cu niste chestii care trebuiau sa fie deja acolo...)

| Davydd a răspuns:

Salut! Ai rezolvat problema? Ca la fel imi da si mie. Daca da, imi zici cum te rog?

| DAN3ZX a răspuns:

*Si eu am tot aceea eroare.*