| SmecheruCuSpate a întrebat:

La league of legends ce ati alege, kha zix, Diana, lee sin sau darius. Eu ma gandeam la darius, am mai jucat cu el si am jucat bine

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Poți alege Darius, dar mulți o să te înjure și o să zică că ești noob, deoarece e foarte ușor de jucat iar ultimata lui dă True Dmg.
Eu aș alege Diana dacă aș juca mid e un campion foarte tare și op.
Lee sin e pentru top sau jungle, iarăși e op iar dacă știi să joci bine cu el devine și mai op
http://www.youtube.com/watch?v=4TFS5P7sHno
Kha Zix iar îi bun pentru jungle și top.
Cu lee mai poți juca și support.

| Scarbo a răspuns:

Lee sin nu te plictisesti niciodata de el. POti face foarte multe combinatii de skiluri cu el. Poti scapa foarte usor cu ajutorul wardurilor+w.

| MytzaMytz a răspuns:

Eu zic darius, eu unul joc bine cu el, parerea mea.