| SmecheruCuSpate a întrebat:

La league of legends cum pot face riot points?

2 răspunsuri:
| xLuc1an a răspuns:

Fa-ti cont aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=53502a800a46f511973050!

iar cand ajungi la lvl 10 primesti 500riot points (RP) iar pentru fiecare level facut de la nivelul 10 in sus mai primesti 200 rp! Salut!

| astic1 a răspuns:

Pe League Of Legends nu poti face Riot Points. Riot Points trebuie sa le cumperi cu bani reali sau primesti la inceput ( cand ai LVL 1 ) 400 RP. Doar Punctele de Influenta le poti castiga in jocuri.