| Marius1789 a întrebat:

La Metin2(privat) care caracter este cel mai bun în PvP? Fundă celui mai complex răspuns.

Răspuns Câştigător
| kuroshitsuji a răspuns:

Dupa mine Sura pe Arme Magice e cel mai bun PVP in late-game deoarece: Aparare ai, Atac ai, Plus Teama ce ofera sansa de Miss. Acuma magiile: Lovitura degetului e skillul cu cel mai mare atac pentru ca are sansa de a penetra apararea inamicului, Vartejul Dragonului il dai la Cooldown. Iar Risipirea este motivul pentru care eu am ales Sura-Arme Magice ca si cel mai bun PVP, pentru ca orice clasa are un buff, tu cu Risipirea o anulezi.
Sper ca te-am lamurit. Daca vrei te astept pe Metin2Aztec. www.metin2aztec.ro

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Ninja pe arcwinking