| sebastian1999 a întrebat:

La metin2 united am dat din greseala la intrare automata si acum imi intra pe un cont aiurea, si caracter aiurea! ce sa fac? plz

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| oOSaritaOo a răspuns:

LoL! Nu-l şterge! Mă gândesc că este prea tărziu deja să-ţi zic asta... Dar data viitoare când ţi se mai întâmplă intră în folderul cu metin şi dăi pe loginsettings, acolo e contul tău salvat, scrii acolo ce cont vrei să îl bagi(sus id şi jos parola) şi el se salvează. Dacă nu vrei să-ţi mai apară ştergi de acolo tot! NU trebuie să îl ştergi!