| ALex_5652 a întrebat:

La orice fifa imi instalez 2008-2013(aceastea le-am incercat) am niste probleme la tastatura : de exemplu sageata dreapta+sageata sus functioneaza numai sa controlez jucatorul, dar nu sa dau dau pasa,sut, centrare pe aceea traiectorie. Si inca o problema, cand folosesc Q+D sau Z+D pentru diferite moduri de a trage (folosesc setarile vechi ale jocului ex:fifa 2008) nu trage deloc. Am uitat sa mentionez ca am laptop Acer cu windows 7. Multumesc anticipat si raspunsul care ma ajuta cat de putin va primi funda!

1 răspuns:
| CoL00SaL a răspuns:

Pai pasa dai pe tasta "D", centrare pe tasta "S" SI sut pe "SPACE" iar pentru sut sa dai cu "efect" trebuie sa apesi SPACE+SAGEATA STANGA SAU DREAPTA eu asa sut la fifa 12...Bafta!