| MonaLize a întrebat:

La romtelecom cand incerc sa intru in cont ce urmeaza dupa numele de utilizator?

1 răspuns:
| TelekomRO a răspuns:

Daca va referiti la contul MyAccount, user name este adresa de e-mail cu care v-ati înregistrat. Pana la finalul zilei de 13.09. 2014, o serie de functionalitati precum crearea si modificarea conturilor din aplicatia MyAccount vor fi temporar indisponibile. Ne cerem scuze pentru inconvenientul creat si va multumim pentru intelegere.