| Alexandra_1669 a întrebat:

La Sims 3 nu imi merg codurile decat cel petru bani ~ MOTHERLODE ~! Cand pun un cod de genu` ~ SHAZAAM ~ imi spune ca nu il cunoashte! sad! Imi puteti spune va roog ce coduri de Sims 3 pot merge? As vrea unul ceva de genul ~ MAXMOTIVES ~ pentru ca nici acesta nu merge! sad

1 răspuns:
| Mastony a răspuns:

La Sims 3 nu merg codurile de la Sims 2(in mare parte). Motherlode a mers si la primul Sims. Incearca site-ul asta. Are cateva coduri bune daca ai vreo intrebare da-mi un mesaj.http://www.cheatcc.com/pc/sims3cheatscodes.html#.TjWH52H6TGg