| Bloody7777 a întrebat:

La The West daca vreau sa ma fac duelist cum ar trebui sa bag punctele?

1 răspuns:
| andreigroza19 a răspuns:

In general impuscare(daca folosesti pistol-recomandat) tintire da si reflexie si ferire(pentru armele de foc aparare ipotriva lor) tactica dar si rezistenta pentru atac scazut al inamicului cu arme albe. daca folosesti arma alba trebuie in loc de impuscare vigoarewinking
tactica e utila in dueluri in cazul in care vrei sa fi nimerit rar si aspectul al fel...Simplificat iti trebuie:
-Impuscare
-Tintire
-Ferire
-Reflexie
-Rezistenta
-Tactica
-Aspect