| XxHAOSxX a întrebat:

La ultima versiune M2fish (Metin2 fishbot) a aparut un fel de cronometru...la ce foloseste? Si cum il utilizez?(funda)

4 răspunsuri:
| XxHAOSxX explică:

Pentru informarea ta mie imi merge si asta nu e singurul hack pe care il folosesc pe Metin2RO.

| DarkSasuk3 a răspuns:

Cosmin si Pt toti care se uita la acest comentariu:

La fishbot cand il luati va da 2 foldere(de obicei asa vil da )----dar nu va da cel mai important fisier fara el nu merge fishbot-ul

Acela fiind bypasul

| DarkSasuk3 a răspuns:

Aham ok dar eu spun din experienta deoarece eu il folosesc tot pe ro

| Ionutz_9325 a răspuns:

Salut la toti care vede aceasta intrebarewinking...Care are niste Hack-uri pentru metin2 ro va rog frumos daca mi le dati si mie la YM:ionuth_bv95@yahoo.com va multumesc foarte mult