| Flowwz a întrebat:

La un prieten de al meu nu ii merge fifa 2008, adica cand da click pe iconita nu se intampla nimic. arata clicku cum se incarca dar nu apare nimic pe ecran. PS: Are windows 7.
Daca vreti mai multe informatii puteti sa cereti.

2 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Trebuie sa reinstaleze fifa 2008 asa mi s-a intamplat si mie nu merge altfel eu am incercat toate alea!

| cristianuh a răspuns:

Poate nu ai instalat bine sau iti cere cd original.incearca sa iei un crack. daca nu merge reinstaleaza-l pentru ca altfel nu merge(pentru ca mi s-a intamplat si mie).dar daca vrei sa il instalezi nu uita sa il dezinstalezi din control panel pentru ca altfel nu va merge